Drobečková navigace

Dětská liga TFA Praha - 28.8.2022, Praha - Písnice

Výsledky čtvrtého kola Dětské ligy TFA Praha 2022 z Prahy - Písnice jsou tu!

Zpět

Předposlední možnost nasbírat body do celkového hodnocení Dětské ligy TFA Praha 2022 byla na konci letních prázdnin v Praze - Písnici. Na start se oproti předchozím závodům v lize postavilo trochu méně závodníků, ale i přesto byla pokořena hranice 100 startujících. Což je v době prázdnin velmi slušné číslo :)

Závod se konal stejně jako vloni na fotbalovém hřišti v ulici Švihovská, nedaleko písnické hasičárny. A to, že byl závod určen pro děti ve věku 3-15 let, které byly rozděleny do 8 kategorií, už asi není třeba zmiňovat...

Letos poprvé nás v dětské lize potkalo chladnější počasí, takřka ideální pro podání nejlepších výkonů.

Všem závodníkům gratulujeme k dosaženým výkonům a děkujeme za účast (samozřejmě děkujeme také vedoucím, trenérům a divákům, bez vás by to také nešlo) . A jak si závodníci v Písnici vedli? To najdete v dokumentu níže.

Fotografie zpracováváme postupně, některé již můžete najít v naší Galerii, další se objeví později.

A co nás/vás čeká příště? Závěrečný závod ligy, který se odehraje na pražském Výstavišti (Praha - Holešovice) - přihlašování již běží a bude otevřeno do pondělí 19. 9. 2022 do 18:00. V těsné blízkosti drah dětské ligy bude probíhat i XXVIII. ročník memoriálu JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel s dalším doprovodným programem. Určitě se tedy nudit nebudete!

🏆 My už začínáme počítat body do celkového hodnocení. Po výsledcích posledního závodu totiž bude rovnou vyhlášen i vítězný sbor, který za celou letošní sérii závodů nasbíral nejvíce bodů!